Zapraszamy do naszego nowego sklepu www.Genoplast.com!

STERYLNE KOŃCÓWKI
Z FILTREM

LOW RETENTION

Końcówki z filtrem Low retention Googlab Professional Line Filter Tips mają minimalną retencję, co oznacza, że ​​minimalizują ilość próbki pozostającej w końcówce po pipetowaniu. Końcówki z filtrem wyróżniają się uniwersalnością w kompatybilności do wielu marek pipet laboratoryjnych jednokanałowych i wielokanałowych.  Linia charakteryzuje się najwyższą jakością użytych w produkcji materiałów. To produkty o wysokiej prawie 100% szczelności na pipecie oraz niezwykłej precyzyjności i jakości. To gwarancja satysfakcji dozowania dla każdego naukowca i laboranta.

Produkt dedykowany do diagnostyki In Vitro
zgodny z rozporządzeniem 2017/746 IVDR

Uniwersalne Końcówki z Filtrem
Low retention

Certified

RNase-, DNase-
and pyrogen free

Wysoka ochrona

przed zanieczyszczeniami krzyżowymi
przed kontaminacją

Nietoksyczny polipropylen

o wysokiej wytrzymałości
w klasie USP VI

Sterylizacja E-Beam

SAL 10-6, Clean room
Super czystość

Previous
Next

Uniwersalne Końcówki z Filtrem
Low retention

Wykonane z certyfikowanego super czystego polipropylenu, mają tak umieszczony filtr, aby nawet przy maksymalnej objętości końcówki ciecz nie docierała do filtra. Dzięki takiemu rozwiązaniu pipetowanie jest zawsze bezpieczne. Nasze końcówki dają dokładne i precyzyjne pomiary!

Wysoce specjalistyczny filtr hydrofobowy UHMWPE, którego  cząstki  zapobiegają zasysaniu aerozoli i cieczy do korpusu pipety. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy liczyć  na pełen sukces w pipetowaniu.

Produkowane w warunkach Clean Room, a filtry są umieszczane w końcówce maszynowo, co zapewnia całkowite uniknięcie kontaktu zewnętrznych czynników podczas procesu produkcji i pakowania. W ten sposób gwarantujemy, że końcówki pozostają całkowicie nietknięte przez cały czas produkcji i pakowania.

Nasz rodzina końcówek z filtrem dostępna jest w 6 pojemnościach, co czyni ją bardzo atrakcyjną dla laboranta. Wysoka kompatybilność do pipet jedno- i wielokanałowych, wygodne pudełka w obsłudze jedną ręką. Łatwa identyfikowalność dzięki kodowaniu kolorystycznemu pudełek. Te wszystkie atuty czynią nasze Końcówki z filtrem Low Retention najlepszym wyborem w Twoim Laboratorium.

Uniwersalne Końcówki z Filtrem
Low retention

Uniwersalne końcówki z filtrem Low Retention Googlab Professional Line o niskiej retencji odpychają ciecz, tworząc hydrofobową powierzchnię wewnątrz końcówki, zwiększając dokładność i jakość pipetowania. Specjalna cienkościenna budowa końcówki pozwala zmniejszyć napięcie powierzchniowe, dzięki czemu można maksymalnie dojść do dna naczynia i bardzo precyzyjnie pobrać całość próbki. Końcówki wykonane są z wysoko oczyszczonego polipropylenu zapewniającego elastyczność, miękkość oraz wysoką przeźroczystość. Bez zbędnej siły końcówka idealne uszczelnienia się i dopasowuje na trzonach pipet różnych producentów. Wyróżnia ją idealna uniwersalność w kompatybilności do pipet jednokanałowych i wielokanałowych.

Uniwersalne Końcówki z Filtrem
Low retention

Perfekcyjna

Logistyka

Ilości

Hurtowe

Realizacja

24 godziny

Wysoka

Jakość

Znajdź produkt, który ciebie interesuje

Warianty

Numer katalogowy GBFT0010-R-NS GBFT0020-R-NS GBFT0100-R-NS GBFT0200-R-NS GBFT1000-R-NS GBFT1250-R-NS
Pojemność 10µl 20µl 100µl 200µl 1000µl 1250µl
Długość 39mm 52mm 59mm 59mm 88mm 101mm
Opakowanie Pudełko Pudełko Pudełko Pudełko Pudełko Pudełko
Kolor Bezbarwne Bezbarwne Bezbarwne Bezbarwne Bezbarwne Bezbarwne
Sterylność
Ilość sztuk 10x96szt. 10x96szt. 10x96szt. 10x96szt. 10x96szt. 10x96szt.

U nas sprawnie i szybko otrzymasz ofertę

jeszcze szybciej zrealizujemy Twoje zamówienie,
a otrzymane produkty zaskoczą Ciebie jakością,
sterylnością i wydajnością!

EN ISO 9001:2015

EN ISO 11137

EN ISO 13485:2016

CE

Gdzie kupić produkty GenoPlast?